Повернутися до звичайного режиму


Україна – моя Батьківщина

Велика та безмежна наша планета Земля. Безкраї та неозорі її простори. І в різних куточках планети – різні країни. У них живуть різні люди, різні народи. Кожен народ має свою Батьківщину. Батьківщиною ми називаємо місце, де ми народилися. Батьківщиною ми називаємо країну, в якій живемо. Ми живемо в Україні. Це наша рідна держава, наша Батьківщина.

«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!» — з такою лаконічною назвою 16 листопада пройшло родинне дійство в Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко» з нагоди свята «Україна – моя Батьківщина», яке провели вихователі Іванес Г. І. та Коршенко Н.О., музичний керівник Степчук Т.М. та вихованці старшої групи.

Урочистості, святковості, піднесеності надавало все — і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих, яскраво зі смаком прибраний зал, прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій. Виступи дітей щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо несли за собою яскравий позитив – любов до рідної України. Дошкільнята з гордістю і шанобою пронесли жовто-блакитні прапори і Герб рідної держави. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, танцювали, прославляючи Україну. Особливо гарним та бентежним був для присутніх танок дітей разом з своїми мамами та вишитими рушниками. Усі учасники свята: і дітки, і батьки залишились задоволеними проведеним святом.

/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/2311/DSCN4066.jpg/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/2311/DSCN4073.jpg/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/2311/DSCN4094.jpg/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/2311/DSCN4097.jpg


Кришталем із неба сипле щедра осінь,

На поля і доли золото приносить,

Проводжає птахів у далекий вирій,

З дощиком сумує на хмаринці сірій,

Стелить добру долю стиглими хлібами,

Роздає дарунки щедрими руками,

І в вінок червоний вбралася калина,

Йде чарівна осінь, йде по Україні.

Свято осені. Свято врожаю.

Його чекають і ретельно готуються як вихователі, так і вихованці. Це традиційне свято в дошкільних закладах. Яскраві, як барвиста осінь, відбулися 25 та 26 жовтня свята в Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко». Це були не просто свята, а яскраві казкові дійства – одним словом осінній ярмарок. А червоною стрічкою через свята пройшло відчуття любові до рідної країни, до нашої України. І маленькі артисти, і вихователі говорили про красу рідної природи, рідного краю. Відчувається, що це праця не одного дня. Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в піснях, таночках в індивідуальних номерах в неповторний колорит осінні. У виступах діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/1.jpg/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/2.jpg/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/listopad/3.jpg


Петриківський розпис

18 жовтня 2016 року на базі Доманівського дошкільного навчального закладу №2 районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру проведено районний семінар вихователів дошкільних закладів району з проблеми «Навчання старших дошкільників малюванню в стилі петриківського розпису». Вихователь старшої групи Г.І.Іванес провела відкрите заняття «Чари петриківки». В ході заняття педагог ознайомила вихованців з історією виникнення петриківського розпису, з символічним значенням кольорів, матеріалів петриківських майстрів. Збагатила словник дітей новими словами: гончар, різьбяр, «зернятко», «криве зернятко», «цибулька», «пітушіння» - чотири типи мазка в петриківському розписі. Малята продемонстрували свої технічні навички малювання пензликом, патичком, пальчиком.

Вихователь-методист даного закладу Царенко О.М. показала презентацію «Петриківський розпис». В ході презентації педагог розкрила мету навчання дітей даного розпису, освітніми завданнями та історією виникнення петриківського розпису, технікою розпису. Довела до відома присутніх орієнтовну тематику занять по ознайомленню дошкільнят з даним видом декоративно-прикладного мистецтва.

Майстер-клас з вихователями «Елементи петриківського розпису» провела вихователь І молодшої групи Стельмах Л.І., яка ознайомила присутніх зі значенням кожного з кольорів, які використовуються в даному розписі та технічною послідовністю виконання елементів розпису, оволодіння чотирма типами мазка, традиційно названих «грибінець», «зернятко», «горішок», «перехідний мазок». Педагоги наостанок, використовуючи всі види мазків петриківського розпису, намалювали лебедя.

/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/DSCN4008.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/DSCN4013.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/IMG_5780.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/PA181101.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/domanvka_2/PA181102.JPG


Олімпійський тиждень в ДНЗ

З метою підвищення якості навчально-виховної роботи з фізичного виховання, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи та в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня в Мостівському ДНЗ в період з 07.09.2016 по 14.09.2016 року провели Олімпійський тиждень. Протягом тижня були проведені різноманітні спортивно-масові заходи, а саме – розваги «Сильні та спритні» (старша група), «Подорож з м’ячиком» (ІІ молодша група); День фізичної культури – «Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна»; змагання «В здоровому тілі – здоровий дух».

В заходах взяли участь діти старшої та другої молодшої груп, працівники ДНЗ та батьки вихованців.

Заходи, підготовлені педагогами закладу, приємно вразили дітей та присутніх на святі батьків. Учасники спортивних змагань випробовували свої знання, сили, рухові здібності, спритність, швидкість і витривалість в естафетах та спортивних іграх. Спортивні змагання судило компетентне журі.

/Files/images/2016_rk/dnz/mostove/veresen/SAM_8892.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/mostove/veresen/SAM_8923.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/mostove/veresen/SAM_8981.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/mostove/veresen/SAM_8994.JPG


Свято для всієї родини

Відповідно до плану заходів Сухобалківського ДНЗ по проведенню Олімпійського тижня, 13 вересня 2016року проведена спортивна розвага «Мама, тато і я – спортивна сім`я». Розвага була наповнена цікавими спортивними естафетами, конкурсами, іграми. Вихованці показали вміння швидкого бігу, стрибків, долання перешкод. За мету вихователі Бірюкова О.М. та Мустафаєва Н. В. ставили формування у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими, прагнення до перемоги. Розвага викликала у дітей хороший емоційний настрій. В підготовці та проведені розваги взяли участь вихователі, вихованці старшої та молодшої групи, батьки.

/Files/images/2016_rk/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0712.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0721.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0732.JPG/Files/images/2016_rk/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0773.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 667